disneyland1

Dla dzieci w każdym wieku fascynująca jest możliwość wejścia do fantastycznego świata wypełnionego zabawą z „najszczęśliwszych miejsc na ziemi”. Wycieczka szkolna do Disneyland® Paris oferuje trudne do dopasowania doświadczenie zabawy, ale dla nauczycieli odpowiedzialnych za organizację mogą na nią wpłynąć wyzwania logistyczne 30 pełnych pasji młodych ludzi w jednym z najbardziej ruchliwych parków rozrywki na świecie. Przedstaw uczniom najpiękniejsze miejsca na Ziemi.

Wykorzystaj większość magicznych chwil

Jako jeden z najczęściej odwiedzanych parków turystycznych na świecie, nie chodzi tylko o policzenie głów studentów, przewiezienie ich przez cieśniny i skierowanie ich w stronę atrakcji. Wycieczki szkolne do Disneyland® Paris wymagają planowania i przemyślenia, kiedy wszystko idzie dobrze, a każdy członek grupy ma czas w życiu.

Zrozum grupę jako osobę

wycieczka do disneyland2

Oprócz standardowych informacji zebranych w formularzu zgody, bardzo ważne jest zrozumienie dziecka jako osoby. Obejmuje to nie tylko dane medyczne dotyczące epilepsji, astmy lub choroby lokomocyjnej, ale także powoduje problemy, takie jak lęk przed ciemnością lub wysokością oraz zawroty głowy. Dzięki tej wiedzy łatwiej jest zidentyfikować przejażdżki lub atrakcje, które nie pasują. Przedstaw uczniom najpiękniejsze miejsca na Ziemi

Planowanie jest najważniejsze

Jednym z najbardziej wartościowych narzędzi dla osób odpowiedzialnych za planowanie harmonogramów jest interaktywna mapa, którą można pobrać ze strony internetowej Parku. Jego funkcjonalność pozwala z lotu ptaka z układu określić położenie obiektu, a filtry odpowiednio zawęzić atrakcje wieku i zainteresowań, aby zaoszczędzić czas.

Poznaj układ

Zrozumienie podstawowego układu tematycznego Parku jest bardzo ważne. Każdy z pięciu obszarów ma unikalne niuanse, a czas przydzielenia każdemu zależy całkowicie od potrzeb i pragnień grupy.

• Main Street: Pierwsze spotkanie przez obrotowe drzwi prowadzi gości i wysadza ich prosto do Stanów Zjednoczonych z XIX wieku. To tutaj odbywa się parada Disney Magic i jest to również punkt odjazdu pociągu parowego.

• Frontierland: Wild West mieszka w Frontierland; od wycieczki po Grzmotowej Górze, która zatrzymuje się na pamięć, po delikatne uczucie wiosłowania wokół dużego sztucznego jeziora.

• Kraina przygód: ​​Czy istnieje żyjące dziecko, które nie jest zafascynowane historiami o piratach i poszukiwaczach przygód na wysokim brzegu i poza nim? Adventureland czekaj!

• Fantasyland: dla młodszej grupy cud Sypialni Księżniczki jest początkiem wszystkich tych fantazji.

• Discoveryland: Jeśli chodzi o starszych uczniów, odkrywanie świata laserów i futurystycznych podróży kosmicznych jest ekscytujące, a nawet ekscytujące!

Wizyta w parku Walt Disney Studios® to kolejna atrakcja dla grupy. Zawiera nie tylko wiele fascynujących technologii filmowych i animacyjnych, ale także najszybszą i najbardziej ekscytującą przejażdżkę w Parku Narodowym: Rock-n-Roller Coaster.

Idealne zakwaterowanie to Vital

W przypadku dzieci wybór odpowiedniego zakwaterowania ma zasadnicze znaczenie. Ważne punkty, na które należy zwrócić uwagę, to dostępność do tej witryny (z bezpłatnym busem, który zabiera dzieci do iz Parku) oraz ciekawe tematy, aby magia przetrwała nawet po zakończeniu dnia.

Istnieje kilka bardziej popularnych wizyt niż wycieczka szkolna do Disneyland® Paris. Zaangażowanie we wczesny plan działania w organizacji zapewni, że doświadczenie będzie takie samo, jak spełnienie się nauczyciela. Przedstaw uczniom najpiękniejsze miejsca na Ziemi

John Gardiner jest dyrektorem zarządzającym The School Travel Company, organizatora wycieczek specjalizującego się w wycieczkach szkolnych do Disneylandu w Paryżu oraz wycieczkach edukacyjnych dla grup szkolnych i młodzieżowych do Anglii, Europy i nie tylko. Jako ojciec i zapalony podróżnik, John pragnie zapewnić uczniom cenne i ekscytujące doświadczenie edukacyjne poza salą lekcyjną. Dzieląc się poradami ekspertów z nauczycielami, pozwala im inspirować swoich uczniów i kontynuować naukę w życiu. Przedstaw uczniom najpiękniejsze miejsca na Ziemi