sterydy-anaboliczne

Dianabol dla początkujących

Dbol jest przede wszystkim zaprojektowany jako doustny steryd i prawie każdy osobnik przyjmuje doustnie dawkę w postaci kapsułek. Ten steryd anaboliczny jest 17 alfa-alkilowany, co oznacza, że ​​jest chemicznie modyfikowany w taki sposób, aby można go było stosować doustnie i przeżyć zatrzymanie się w wątrobie i dotarcie do krwioobiegu bez utraty wartości przez metabolizm wątroby. Ten proces sprawia, że ​​Dbol jest aktywny w organizmie, ale zmiana 17aa może uszkodzić wątrobę, ponieważ jest z natury toksyczna, jednak można uniknąć poważnego uszkodzenia wątroby, używając Dbol w sposób odpowiedzialny i zgodnie z zaleceniami z bezpiecznymi dawkami. Po odstawieniu Dbol podwyższone enzymy wątrobowe, jeśli występują, powrócą do normalnego stanu.

Cykle i dawki Dianabol

Ponieważ można używać Dbol w cyklach łączenia w celu uzyskania rozmiaru i siły, można go również przyjmować w cyklach cięcia. Ten doustny steroid ma około 5 do 6 godzin okresu półtrwania, który szybko działa. To sprawia, że ​​Dbol jest jednym z najkrótszych i najszybciej działających sterydów dostępnych na rynku.

Jego szybka praca sprawia, że ​​większość użytkowników stosuje dawkę Dbol przez kilka dni (tygodni) podczas rozpoczynania cyklu sterydowego, aby poprawić wyniki. Dzięki cyklom startowym wiele osób weźmie go, aby pomóc w pokonaniu plateau, gdy przyrost siły i wzrostu zacznie zwalniać. Zawodowi zawodowi kulturyści używają Dbol, aby przyspieszyć cykl, a następnie ponownie przebić się przez płaskowyże. Od 20 mg do 50 mg dziennie dla początkujących

W przypadku każdego sterydu anabolicznego dla początkujących ważne jest, aby zacząć od małych dawek, aby zmierzyć ich indywidualną tolerancję i reakcję na dany steryd. Minimalna dawka 20 miligramów jest wysoce zalecana przez większość profesjonalistów, aby zobaczyć wyniki. Większość sportowców i kulturystów przyjmuje maksymalną dawkę 50 mg Dbola, a nawet niektórzy odważni i bardzo doświadczeni ludzie przyjmują nawet 100 mg dziennie. Jednak najlepsze wyniki uzyskasz przy maksymalnej dawce 50 mg dziennie. Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem Dbol, zalecana jest początkowa dawka dobowa od 20 do 30 mg.