olej-kokosowy

Pokarm kokosowy znajduje się na liście produktów spożywczych należących do kategorii super żywności. Olejek oferuje wiele korzyści, takich jak poprawa funkcji mózgu, utrata wagi i wiele innych korzyści dla zdrowia skóry. Oto 5 głównych zalet produktu dla Ciebie, jeśli zamierzasz go używać do utraty wagi.

1. Olej kokosowy zawiera kwasy tłuszczowe

Olejek zawiera dużo kwasów tłuszczowych o skutecznych właściwościach leczniczych. W rzeczywistości jest ciężki z tłuszczami nasyconymi. Według najnowszych badań tłuszcze nasycone są nieszkodliwe, a większość badań wykazała, że ​​nie powodują chorób serca.

Poza tym olej kokosowy ma ten sam rodzaj tłuszczu, który można znaleźć w stekach lub serze. W Twojej diecie większość kwasów tłuszczowych to długołańcuchowe kwasy tłuszczowe. Proces metabolizowania kwasów o średniej długości łańcucha jest inny.

korzyści-oleju-kokosowego

2. Żywność egzotyczna

Na Zachodzie kokos jest na liście egzotycznych potraw. Zazwyczaj większość osób dbających o zdrowie wybiera egzotyczne dania. Ale w niektórych krajach na świecie ludzie żyją kokosem i używają go jako podstawowego pożywienia.

Tokelauowie mieszkający na południowym Pacyfiku uwielbiają olej kokosowy. Według doniesień ponad 60% spożywanych przez nich kalorii pochodzi z orzecha kokosowego. W rzeczywistości ci ludzie znajdują się na szczycie listy konsumentów tłuszczów nasyconych. Ich stan zdrowia jest świetny i nie mają chorób serca.

3. Olej kokosowy Pomaga spalić więcej tłuszczu

Jeśli chodzi o problemy zdrowotne, otyłość jest jednym z najczęstszych problemów. Według niektórych osób otyłość wynika z samych kalorii. Z drugiej strony, niektórzy uważają, że liczą się źródła kalorii.

Faktem jest, że pokarmy wpływają na nasze hormony i organizm w inny sposób. Jeśli chodzi o ten fakt, o kaloriach należy wiedzieć znacznie więcej.

MCT znajdujące się w oleju kokosowym mogą zwiększyć liczbę kalorii, które możesz spalić, i ilość innych rodzajów tłuszczu, które możesz spalić.

4. Olej kokosowy Zabija szkodliwe mikroorganizmy w twoim ciele

Ważne jest, aby wiedzieć, że połowa kwasów tłuszczowych składa się z kwasu laurynowego. A kiedy go strawisz, twoje ciało wytwarza monolaurynę. Wspaniałą wiadomością jest to, że zarówno monolauryna, jak i lauryn zabijają grzyby, wirusy i bakterie w organizmie.

5. Olej kokosowy Pomaga mniej jeść

Olej kokosowy pomaga kontrolować głód, co jest kolejną wielką zaletą jedzenia. Jest to wynikiem trawienia kwasów tłuszczowych w organizmie. Ponadto ketony mogą zmniejszyć apetyt.

Jeśli więc próbowałeś różnych metod pozbycia się dodatkowego tłuszczu z organizmu, sugerujemy wypróbowanie również oleju kokosowego. Ta naturalna żywność może zdziałać cuda i może pomóc Ci uzyskać szczupłe ciało. Więc będziesz mieć świetną sylwetkę, redukując dodatkowy tłuszcz w swoim ciele.

Czy olej kokosowy jest zdrowy?

Kokos jest świetny dla twojego zdrowia. Jeśli nie możesz znaleźć czystego oleju kokosowego, radzimy poszukać dobrego sprzedawcy jego suplementów.

Przeglądając opinie i ceny w internecie zdecydowanym faworytem jest olej Targroch Olej kokosowy rafinowany 900ml, który wg. użytkowników wyróżnia się niebanalnym smakiem, aromatem, a także przystępną ceną.