W lecie trzeba szczególnie dbać o skórę

Lato to czas eksponowania ciała. Dlatego w tym czasie, tym bardziej kobiety powinny o nie dbać. Najlepszym sposobem na piękne i gładkie ciało jest peeling i nawilżenie.
W sklepach lub drogeriach jest wiele kosmetyków, mających na celu złuszczać zbędny naskórek, warto się w jeden z nich zaopatrzyć, również dlatego, że obłędnie pachną, szczególnie te owocowe (o smaku owocowych sorbetów). Po peelingu trzeba zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry. Tutaj należy wybrać balsam w zależności od skóry danej osoby.

Jeśli ktoś ma przesuszoną skórę, może powinien spróbować masła do ciała, ponieważ mają one właściwości nawilżające, dodatkowo są gęstsze od zwykłych balsamów do ciała, dzięki czemu wolniej się wchłaniają, ale pozostawiają skórę właściwie f7nawilżoną.

Na tak wypielęgnowane ciała należy założyć plisowaną spódniczkę w pastelowym kolorze, lekki, półprzezroczysty sweterek i już można wybrać się zarówno wieczorem na randkę jak i po południu na plażę. Jednak na randkę najlepiej jest do takiego zestawu założyć buty na obcasie, chociażby w cielistym lub lekko brązowym kolorze. Jeśli chodzi o wypad z przyjaciółmi na plaże, właściwym wyborem będą sznurowane sandałki na płaskiej podeszwie.