Servator.pl – skuteczny sposób na załatwianie formalności po kolizji drogowej

Wśród kierowców obecny jest pewien przesąd, według którego, żaden, nawet najbardziej doświadczony kierowca nie uniknie w swoim życiu drobnej stłuczki. Wystarczy, że inny uczestnik ruchu nie zachowa odpowiedniej ostrożności, a my akurat będziemy wtedy jechać obok niego. Efekt? Uszkodzony samochód i masa papierkowej roboty. Tylko dlaczego jako poszkodowani mamy jeszcze tracić nerwy i walczyć z ubezpieczyciel o adekwatną kwotę odszkodowania? Zlećmy to zadanie komuś innemu!

Firma Servator.pl, świadcząca usługi w województwach łódzkim, mazurskim, wielkopolskim i mazowieckim zadba o wszystko, aby zapewnić nam komfort i szybki powrót do codziennych zajęć. Firma zajmie się ubezpieczeniem, wynajmie dla nas pojazd zastępczy, odholuje uszkodzony samochód do serwisu naprawczego, a także zajmie się likwidacją szkód. Natomiast większość kosztów pokryje OC sprawcy. Właśnie tak powinien wyglądać scenariusz dla poszkodowanego kierowcy po kolizji drogowej.

Dlaczego firma Servator.pl jest tak skuteczna w uzyskiwaniu satysfakcjonujących odszkodowań dla swoich klientów? Ponieważ współpracuje z ubezpieczycielami dzięki czemu jest w stanie dużo łatwiej przekonać naszego ubezpieczyciela o faktycznych uszkodzeniach naszego samochodu. Dzięki temu otrzymamy należne nam pieniądze, a nie zaniżoną kwotę jak często ma to miejsce w sytuacji gdy kierowca sam będzie starał się dochodzić swoich praw.

Współpraca firmy z ubezpieczycielami ma jeszcze jeden znaczący atut. Servator.pl może nam sprzedać polisę OC/AC/NNW po najlepszych cenach, dostosowując ofertę do naszych indywidualnych potrzeb. Co więcej, jeżeli zdecydujemy się wykupić ubezpieczenie za pośrednictwem serwisu, staniemy się stałymi klientami firmy Servator.pl dzięki czemu będziemy mogli korzystać z wielu dodatkowych usług. Zyskujemy pełną gwarancję komfortu i wsparcia ze strony firmy w razie nieprzyjemnego zdarzenia na drodze.

Warto również dodać o usłudze, z którą w Polsce spotkamy się w bardzo małej liczbie firm. Chodzi o uzyskiwanie odszkodowań za uszkodzenia auta spowodowane najechaniem na dziurę w drodze. Tak jest, nierówna droga publiczna, która uszkodzi nasze zawieszenie ma swojego właściciela, który powinien dbać o stan nawierzchni. Kierowca, który na własną rękę będzie starał się uzyskać odszkodowanie od uszkodzeń spowodowanych nierówną nawierzchnią ma niewielkie szanse na sukces. Dzięki pomocy firmy Servator.pl prawdopodobieństwo uzyskania pieniędzy na naprawę naszego auta staje się bardzo duże.